HAKKIMIZDA

2002 yılında ticaret faaliyetine başlayan ALTUNGRUP, zamanla misyonunu geliştirerek inşaat, peyzaj, kent ekipmanları ve organizasyon-etkinlik alanlarında hizmet vermekte olup kent ekipmanları sektöründe ALTUNPARK ile markaşlaşmış olup Yurt içinde ve Yurt dışında birçok projeye imzasını atmıştır.

ALTUNPARK'ı benzerlerinden ayıran temel özelliklerden biri projelerinde malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.

Öte yandan müşterilerinin taleplerinin en kısa sürede karşılanmasını sağlamak için yüklendiği projelerini süratle ve zamanında bitirmek, bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkarmamak vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

ALTUNPARK kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış kaliteyi sadece proje uygulamada değil sonraki süreçleri de kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Kalite ve hizmet kadar önemli olan bir değer de onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu, kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluktur.

VİZYONUMUZ

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümler ve farklı tasarımlar üreterek kaliteden ödün vermeden yaşanabilir sosyal alanlar oluşturmak, müşterilerimizin en üst düzeyde memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

Zamanınız olduğunda tanışmak ve bir kahvemizi içmek için sizleri ofisimize bekliyoruz.

BİZE ULAŞIN SOSYAL MEDYA

ADRES : Yenidoğan mahallesi 609.sokak 5/4 KIRIKKALE

TELEFON : (0318) 333 02 02 - (0532) 543 87 47

E-POSTA : altunpark71@gmail.com

ALTUNPARK bir ALTUNGRUP kuruluşudur.

Copyright © 2018 Altunpark Kent Ekipmanları - Tasarım : kergisi
Facebookta bizi takip edin Twitterda bizi takip edin İnstagramda bizi takip edin.